İZLEYİCİLER

22 Aralık 2010 Çarşamba

SADECE OYUNCAK İSTİYORUM...Evet yanlış duymadınız bu çağrı hepimizinde tanıdığı Atölye Kedi' den. Kendisi bir anasınıfı öğretmeni...
Yeni atandığı köy okulunda ki, minik öğrencilerinin sınıfta oynayacak oyuncakları olmadığını söyledi. Hepimizin geleceği olan bu çocukların tek ihtiyaçları sınıflarında oyun oynarken eğlenecekleri oyuncaklar.

İmkansızlıklarla savaşan bir öğretmenin ve aynı zamanda içimizden olan bu arkadaşımızın sesini duyup ona yardım etmek isteyenlerin yapacakları çok basit. Ya evinizde çocuklarınızın oynamadığı, sıkılıp bir köşeye attığı oyuncakları yada kendi ellerinizle yapıp, satın alacağınız her türlü oyuncağı Yıprak İlköğretim Okulunda okuyan öğrencilerimizle, çocuklarımızla paylaşmak. Yeni yıla girdiklerinde onlarında yeni oyuncakları olsun, onlarda gülsün!

Onların öğretmenler gününde öğretmenlerine getirdikleri hediyelere göz atıp, Atölye kedinin yazısını okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Temin ettiğiniz oyuncakların yanına varsa boyama ve hikaye kitabıda eklerseniz, kütüphanelerinede katkıda bulunmuş olursunuz.

Kargolarınızı mutlaka PTT ile gönderiniz, çünkü Ptt ile görüşüp köye kadar kargoları haftanın 1 günü biriktirip getirmelerini rica ettik.Saolsunlar seve seve kabul ettiler. Diğer firmalarla gönderirseniz ulaşmayabilir çünkü köye kargo gelmiyor.

Göndereceğiniz Adres:
Evren Yılmaz
Yıprak İlköğretim Okulu - Anasınıfı

5 yorum:

 1. inşallah bol katılım olur desteğin ve duyarlılığın çok güzel..
  sevgiler canım..

  YanıtlaSil
 2. bende ödülün var gönülcüm... alırsan çok sevinirim...
  sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Canım benim desteğin için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Canım,ben de yayınladım,umarım faydası olur,miniklere selam soyle bende ve çocuklarımdan,bır gun gelırız belkı sen gıtmeden tanısmaya,hedıyelerımızle bırlıkte,kolaylıklar dılıyorum sana,sevgıler
  http://cafemis.com
  http://cafemis.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. ne güzel bir istek...ve ne kadar doğru bir yere gönderilmiş bir istek...
  hemen yapalım elimizden geleni...

  YanıtlaSil

pamukşeker yorumlar:

bunlar da ilginizi çekebilir

Related Posts with Thumbnails

Video

Loading...